KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14739374
nr 1473 9374
Michel Djanaieff
(f. 1935), Sverige
2 st. Komposition. Ej signerad. Blandteknik, bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm
Michel Djanaieff, svensk bildkonstnär född 1935.
måndag 6 juni 2022
kl 19:03:38